Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Den pro školu

         Dne 23. 5. 2023 jsme s třídami 7. A, 7. B a 8. B navštívili knihkupectví Kapitola ve Frýdku- Místku. Jednalo se o sponzorovanou akci ČS, která svým programem Den pro školu podporuje vzdělávání a rozvoj žáků ZŠ a SŠ. Poznali jsme pana Jana Bechera - knihkupce a regionálního nakladatele, úžasného člověka, knihomola, který dokázal nám i dětem, že kniha se opravdu může stát přítelem člověka a dovést ho ke splnění svých životních snů.

         Prostředí knihkupectví  Kapitola bylo inspirující, milé, povznášející, naprosto odlišné od komerčních obchodních center.  Pan Becher dokázal u dětí vzbudit zájem o knihy i čtenářství. Že jsme mohli pozorovat děti, které jsou vášnivými čtenáři, běhat po knihkupectví a listovat v knihách, to jsme předpokládali, ale že pan Becher nadchne i nečtenáře, to nás opravdu překvapilo a potěšilo.

         Děkujeme jemu i jeho manželce za vřelé přijetí, příjemné povídání a krásné dopoledne strávené v atmosféře plné pohody a dobré nálady.                                                    Lenka Víchová, Michaela Kršková, Kateřina Kuzníková